Open Source Sofware

zamknij okno


Carmani talerzyki deserowe - kolekcja bratki

Cena: 226.92
Produkt niedostępny
Porównaj
Dostępna ilość:
dostępność towaru
Wygodne raty
Ten produkt możesz kupić w systemie ratalnym Eraty.
Kupuj na wygodne raty on-line, bez wychodzenia z domu! Zakupu ratalnego możesz dokonać jeżeli wartość koszyka wynosi minimum 300zł.
Oblicz ratę


Opis produktu

Komplet przepięknych talerzyków deserowych upstrzonych bratkami. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo pasujące do prezentowanego produktu zestawy kawowe, kubki oraz filiżanki.


Informacje dodatkowe

Przeznaczenie:
Grupa produktów:
Nazwa:
Carmani talerzyki deserowe - kolekcja bratki
Marka: Umiejętność dostrzegania piękna to domena ludzi ze sztuką mających wiele wspólnego.Projektanci firmy Carmani z Australii to prawdziwi artyści, mający swój udział w kształtowaniu błyskawicznie zmieniających się w XX wieku nurtów szeroko pojętego projektowania. Charakterystyczna dla tych artystów indywidualna interpretacja świata, wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w sposób twórczy. Respektując idee właściwe dla różnych okresów, a zarazem reagując błyskawicznie na szaleństwa nowoczesnego świata, produkty Carmani - nieustannie wzbogacane nowymi pomysłami - nadal fascynują zarówno projektantów, jak i kolekcjonerów sztuki.
Pochodzenie:
Wymiary:
19.5cm
Podatek VAT:
23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Orientacyjna waga:
1.41 kg.
Gwarancja:
2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny

Komentarze

Aby komentować musisz mieć konto w sklepie - zaloguj się.
dodany

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Produkty z kategorii Filiżanki i talerzyki deserowe